1

Podpoř nás

Pokud je i pro vás Open Air Program srdeční záležitostí, máte jedinečnou možnost ho podpořit. Přispět můžete finančně, ale i hmotnými dary (materiál na scénografie, občerstvení pro umělce a tým…).

Chcete být partnerem?

Open Air Program pořádá kulturní nezisková organizace kontrapunkt. Na organizaci největší divadelní události roku se podílí více jak 60členný tým, jehož členy spojuje sounáležitost a láska ke kultuře a našemu městu Hradci Králové. S obrovským nasazením se těchto 60 lidí z řad profesionálních kulturních produkčních, marketérů, technických pracovníků, ale také studentů a dobrovolníků snaží, aby byl váš každý den strávený na festivalu nezapomenutelný, aby vás naplnil radostí a kulturními zážitky.
  

Věřte, že pro nás bude jakákoliv forma pomoci obrovskou satisfakcí a rozhodně nezůstane neodměněná.

Pro více informací pište na barbora@openairprogram.cz.

 

Chcete být mediálním partnerem?

Pokud se chcete stát našim mediálním partnerem či s námi navázat mediální spolupráci, kontaktujte nás prosím na adrese karolina@openairprogram.cz. Těšíme se na vaši zprávu. 
Generální partneři
Calendarium ReginaStatutární město Hradec Králové
Hlavní partneři
Divadlo DrakKlicperovo divadloStátní fond kultury ČRKrálovéhradecký krajMinisterstvo kultury ČR
Partneři
Nová síť kulturní networkAnimatoTop security
Mediální partneři
Český rozhlas Hradec KrálovéHradecký deník
Spolupráce
Bio CentralHotel ČernigovHradecké služby Marius PedersenKrálovéhradecká provozníOldservisTechnické službyUpupaepopHKfreeFilharmonie Hradec Králové

Dále děkujeme našim stánkařům.

Dostávejte důležité novinky jako první