1

Program

Zpět na přehled všech umělců

Tři kožíšky pro Bobbyho | Improshow

90 min / pódiová produkce

18:00

26.6.2020

Do programu

18.00

Nabalkoně: Tři kožíšky pro Bobbyho

Autor: Jiří Suchý, Ondřej Král, Markéta Králová
Režie: Ondřej Král, Markéta Králová

Humorná jednoaktovka plná lehce bizarních postav, situací a písní, inspirovaná hrou J. Suchého. Bobby by se měl oženit, i když vlastně nemůže. Možná se ho ale ujme některá žena, která se líbila jeho mamince. Byla by královsky odměněna, ale cena je vysoká. Navíc se všude válí ty jízdní řády, v domě se pohybuje jeden drzý spratek. Těžko říct, jestli za tohle stojí všechny diamanty světa.

 

18.40
Paleťáci: Improshow

Autor: kolektiv
Režie: kolektiv

Show plná smíchu, o jejímž průběhu rozhodují sami diváci. Herci odehrají krátké improvizační hry na diváky zadaná témata. Bez scénáře, spontánně, přímo na místě. A vaše auta budou hrát s námi!

 

LETOS JINAK

Mimořádný ročník festivalu Divadlo evropských regionů a Open Air Program s podtitulem LETOS JINAK se odehraje na parkovišti Flošna a v letním kině Širák.

Hlavní program na Flošně je po všechny tři dny rozdělen do tří večerních programových bloků se začátky v 18.00, ve 20.30 a ve 23.00 (so 23.30). 

 

S radostí vám oznamujeme, že díky postupnému uvolňování hygienických opatření můžeme i program na parkovišti Flošna nakonec realizovat verzi v klasickém divadelním uspořádání s diváky v hledišti na místo původně plánované drive-in verze.

Dostávejte důležité novinky jako první