1

Program

Zpět na přehled všech umělců

Školní výlet | Lightshow | Tygroo

30 min / pódiová produkce / koncert / hudba / divadlo / performance / výstava

Do programu

Václav Bartoš: Školní výlet 
 
Festivalový evergreen v podání dvacítky fix, jednoho šutru, piksly od Primalexu a Václava Bartoše, který tuhle scénku vymyslel s Tomášem Komárkem ve svých dvanácti letech. Uslyšíte-li v některé z festivalových ulic hloučky zdravící se hlasitým: „Brý den,” vězte, že právě navštívily jedno z představení Školního výletu. Proto je lepší se této produkci raději vyhnout. Své ratolesti na představení zásadně nevoďte, nechcete-li, aby se při odjezdu na letní tábor odpočítávaly po jednom a zdravily vedoucí: „Brý den.” Přesto přese všechno existují i tací, kteří Školní výlet viděli poněkolikáté.
 
 
23.50
Žongléři Enfys: Lightshow
 
Snový tanec s vějíři při hře světel LED vybavení reagujícího na hudební doprovod doplněný energickým poi duem v dynamické choreografii. Těšte se na silný vizuální zážitek.  
 
00.00
Tygroo
 
Kapela Tygroo vynalézavě kombinuje tradiční žánry jako klezmer a balkánskou hudbu s žánry moderními, jako jsou například funk a hiphop, ale také dubstep a další elektronická hudba. To vše hrají na akustické nástroje, především dechy a bicí, což kapele dodává velmi výraznou barvu a energii, jejíž vlny vás zanesou tu do New Orleans, tu na Guču nebo do Oděsy, tu do zas newyorského metra. Přijďte si poslechnout Klezmer-Funk, Balkan-Jungle, Jazz-Dubstep, Brasshouse, Cave Music, Trashdisco a kdo ví co ještě!
 
Hrají: Šimon Janák, David Lomič, Matěj Heinzl, Vojtěch Solbenko
 

LETOS JINAK

Mimořádný ročník festivalu Divadlo evropských regionů a Open Air Program s podtitulem LETOS JINAK se odehraje na parkovišti Flošna a v letním kině Širák.

Hlavní program na Flošně je po všechny tři dny rozdělen do tří večerních programových bloků se začátky v 18.00, ve 20.30 a ve 23.00 (so 23.30). 

 

S radostí vám oznamujeme, že díky postupnému uvolňování hygienických opatření můžeme i program na parkovišti Flošna nakonec realizovat verzi v klasickém divadelním uspořádání s diváky v hledišti na místo původně plánované drive-in verze.

Dostávejte důležité novinky jako první