PARTNEŘI PRO MÉDIA CHCI SE ZAPOJIT ENGLISH
PŘIHLÁSIT
Paleťáci

Zkušení herci, nadšení improvizátoři, zapálení lektoři, dobří kamarádi. Jsme tým. Vystupujeme před lidmi, bavíme je, ukazujeme jim, že jdou věci dělat jinak. Aniž by k tomu byly potřeba stohy knih nebo hodiny na internetu. Děláme hlavně improvizační divadlo. Tedy divadlo, ve kterém není předem daný scénář a vše je tvořeno přímo na místě před zraky diváků tak, aby vznikaly komické, emotivní, originální a hlavně bezprostřední výstupy. Více o nás na www.paletaci.cz.

Události

Improvizační zápas - Paleťáci, 80' (od 17:00, 24.06.2018, Divadelní stan) zobrazit popis

Hokej na divadle, divadlo v hokeji! Improvizační utkání dvou týmů v divadelních improvizacích na divácká témata. Výběr zápasových kategorií určuje neústupný rozhodčí. Diváci rozhodují, kdo lépe improvizoval a který tým si zaslouží bod.

Workshop improvizace - Paleťáci, 60' (od 16:30, 27.06.2018, Žižkovy sady II) zobrazit popis

Umět improvizovat neznamená nevědět si rady, ale být skvěle připraven a podle aktuální situace tahat esa z rukávu. Improvizace je dovednost, která se dá naučit a trénovat. Je to podobné jako když se učíte řídit auto. A je to vlastně i podobná jízda. Přijď se projet s lektory jménem Sir a Mojmír.

Zažongluj si s námi - Paleťáci, 60' (od 18:30, 28.06.2018, Žižkovy sady) zobrazit popis

Míčky, kruhy, kužely. Citrony, jablka a hrušky. Co mají společného? Se všemi se dá žonglovat. Dojdi za námi a naučíme tě to. Stačí hodit míčky do vzduchu. A znova a znova a znova...až to jednou klapne. S něhou a trpělivostí vás budou učit improvizátoři Žako a Blonďák.

Impro Life - Paleťáci, 60' (od 21:00, 28.06.2018, Divadelní stan) zobrazit popis

Divadelní show, jejíž hlavními hrdiny jsou diváci. Vyslechneme si příběhy diváků a sehrajeme je přesně tak, jak se v minulosti staly. Život je impro.