PARTNEŘI PRO MÉDIA CHCI SE ZAPOJIT ENGLISH
PŘIHLÁSIT
Daniel Hernandez (UK)

Naše divadlo je hypnotické, osvobozující, plné životní síly i revoluční. Skrze hru se chceme oprostit od našich běžných povahových vlastností, abychom si vybrali svůj osud, ovlivnili změnu v našich životech. Přidejte se k naší hře na schovávanou, odhalte o sobě to důležité a pravdivé.

 

Události

Psychedelic Kidnap Experience – The Bureau of Dreams (Kancelář snů) - Daniel Hernandez (UK), 240' (od 18:00, 22.06.2016, Villa Mysteria) zobrazit popis

Jsme zpět. Záhadná banda cestujících podvodníků – expertů ve fascinaci, alchymickém divadle, pohybové energii, šamanských tancích a interdimenzionálních časových posunech – vás katapultuje do vysněných prostor a nových stavů. Oprostěte se od jakékoli netečnosti a vstupte do epických mytických světů, kde vy sami jste herci. Nabízíme silnou divadelní léčbu, díky níž se můžete ponořit do archetypálních říší. Navštivte naši kancelář na festivalu Open Air Program Hradec Králové a podstupte osobní konzultaci. Zanechte své obavy před dveřmi, buďte zvídaví, ochotní sdílet své otázky týkající se vašeho života a sebe a buďte připraveni ke skoku do prázdna. Pokud budete mít štěstí, získáte možnost mít osobní personalizovanou schůzku v našem hnízdě vizí.

ŽÁDNÉ DOMLOUVÁNÍ DOPŘEDU NENÍ NUTNÉ – POKUD JSOU VAŠE OTÁZKY ODVÁŽNÍ, ZÍSKÁTE TO, PROČ JSTE PŘIŠLI. VOYEUŘI JSOU VÍTÁNI.

 
 
 

Daniel Hernandez uvádí: Divine/Ridiculous (pohybový workshop) - Daniel Hernandez (UK), 240' (od 11:00, 25.06.2016, RC Víla Amátka) zobrazit popis

Bude to pestré, tvůrčí, plné velkých gest a experimentálních pohybů. Holá, křehká pravda naší slabomyslnosti se stává naší silou, všechny nedokonalosti, které se běžně snažíme skrýt, se najednou stávají tím zářícím. Pátrání po klaunovi bude těžká cesta, i když se snažíme se dostat do cíle vědomě, často nám ale jde až příliš o vítězství, nebo se náš cíl smršťuje v nekonečnosti jeho krásy. I když se snažíme, abychom se tam dostali vědomě, často tlačíme příliš tvrdě na výhru nebo se náš cíl smršťuje s rozlehlostí jeho nekonečné krásy. Mysl je podvodník, najednou jsme my sami klaunem.

Budeme hledat, smát se i děsit. Rovněž odhalíme mnoho užitečných materiálů a nápověd z našich všech selhání, chyb i úspěchů. Budeme si užívat momenty, kdy nám je mizerně, i ty, které se mohou stát těmi nejlepšími. Pokud budeme mít štěstí, stanou se tyto momenty nerozlišitelnými. To je to, čím nazýváme Divine Ridiculous.

Rezervace nutná na barbora@openairprogram.cz.