PARTNEŘI PRO MÉDIA CHCI SE ZAPOJIT ENGLISH
PŘIHLÁSIT
Autogramiáda a autorské čtení
Jana Maternová
V sobotu 25. 6. vás zveme na autogramiádu a autorské čtení regionální spisovatelky Jany Maternové z Nového Města nad Metují, k nově vydaným knihám: “Viktorie” a “ Taškařice”. Uskuteční se od 18 hodin ve Ville Mysterii (Tomkova 177). 
 
Rozhovor s autorkou v ČRo Hradec Králové naleznete zde.

O autorce
Jana Maternová (1973) vydává již svoji čtvrtou knihu. Po zčásti autobiografickém románu naplněném vzpomínkami i vizemi „Jeden život, jedna šance“, „Kotrmelcích“ sestávajících z kotrmelců v životě matky a pěstounky, a „Viktorii“ věnované nevšední síle duše nezakotvené umělkyně, je tu další společenský román, jak jinak než o vztazích. Opět se autorka snaží vypořádat s existencemi duší mnohdy těžko slučitelných s podmínkami a požadavky vnějšího světa. Hlavními postavami jsou, tak jako v předcházejících románech, muž a žena, které se zoufale snaží pochopit sebe sama.
Spisovatelka své knihy píše ve volném čase. Působí jako učitelka, lektorka a překladatelka německého jazyka. Žije se svým přítelem, třemi dospívajícími dcerami a jedním děvčátkem v pěstounské péči v malém městě ve východních Čechách.
Karolína Pláničková
17:14, 19. června 2016
DALŠÍ NOVINKY